Krecik

Krecik

Historia Krecika

O autorze

Odcinki serialu

Mapa strony

Więcej bajek

Wyposażenie siłowni jest jej wizytówką, dlatego musi być ono profesjonalne

Mamy możność próbować zastępować dane ćwiczenie

Wyposażenie siłowni pozwala wykonać plan treningowy i osiągnąć cel, jakim jest zwiększenie masy mięśniowej, redukcja wagi i poziomu tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, rzeźba mięśni. Bez odpowiednich przyrządów nie sposób zrealizować tak zdefiniowane cele. Można próbować zastępować dane ćwiczenie innym, ale nie przyniesie to pożądanego rezultatu, a może kosztować dużo więcej wysiłku. Nakład może być niewspółmierny do efektów.

Ekwipunek wiązana garażem

W związki z tym należy zadbać o profesjonalne wyposażenie siłowni, a nie tylko kilka ławek, kilkanaście hantli o różnym ciężarze i drabinki. To nawet nie jest minimum, jakie musi spełniać siłownia pretendująca do miana profesjonalnej. Taki sprzęt kojarzy się bardziej z garażem albo piwnicą, w której ćwiczą zapaleńcy.

Tymczasem o swój wygląda dbają również inni ludzie, studenci, kobiety, osoby w średnim wieku, urzędnicy, pracownicy biurowi, dla których nie liczy się masa, ale proporcja, zdrowie, dobre samopoczucie.

Profesjonalne wyposażenie siłowni musi uwzględniać również potrzeby kobiet, czyli sprzęt do fitnessu:

  • stepper
  • skakanki
  • piłki
  • równoważnie
  • gumy

Dobrym rozwiązaniem będzie inwestycja w bieżnie oraz rowerki stacjonarne do spinningu.

Im zależy redukcji tkanki tłuszczowej

W ten sposób poszerzy się ofertę, która z pewnością zainteresuje wiele grup, w tym kobiety. Im właśnie zależy na redukcji tkanki tłuszczowej znajdującej się w biodrach, na brzuchu, na udach. Chcą mieć sprężyste, smukłe ciało.

Reklamy